21. NAVADNA NEDELJA, Oznanila

21. NAVADNA

NEDELJA

23. avgust

Ob 7. za  župljane ter Antona in Terezijo Koklič.

Ob 10. za +Avgusta Kamenika.

24. avgust

Sv. Jernej

Ob 18. za +Ivana in Zinko Kovač ter stare starše Kangler.

25. avgust

Sv. Ludvik

Ob 18. za +Kernerjeve in Špesove ter Jožefo Krajnc.

26. avgust

Ob 7. za +Francija Pekošaka.

27. avgust

Sv. Monika

Ob 18. za +Marijo Skočir – osmina.

28. avgust

Sv. Avguštin

Ob 18. za +Avgusta Blazinška ter starše Kotnik in Blazinšek.

29. avgust

Mučeništvo Janeza Krstnika

Ob 18. za +Ravnakove.

22. NAVADNA

NEDELJA

30. avgust

Ob 7. za  župljane ter +Dolfija, Karolino, Francija in sorodnike

Koprivnik.

Ob 10. za +Avgusta in rodbino Golob.

-     Za čiščenje in venčanje poskrbi SOCKA.

-     Tradicionalno romanje bolnikov, invalidov in ostarelih k Devici Mariji v Puščavo bo v soboto, 29. avgusta. Romanje bo vodil mariborski nadškof metropolit Alojzij Cvikl. Pridružili se bomo tudi mi z enim avtobusom. Odhod avtobusa bo ob 7'30. uri iz Socke – ob 7'45. uri iz Nove Cerkve. Prevoz -         8 EUR boste poravnali na avtobusu. Za malico poskrbi vsak sam – iz romarske torbe ali v tamkajšnji gostilni. Prijave sprejema župnik do zasedbe avtobusa – lahko tudi na št.: 040 586 838.

-     Začetek verouka bo v ponedeljek, 7. septembra. Vpis v 1. razred verouka bo v torek, 1. septembra, na prvi šolski dan, ko zaključite s slovesnim sprejemom     v šoli. Za otroke iz Nove Cerkve bo vpis v Župnijski kašči, za otroke iz Socke pa kar v šoli Socka.