V zvezi z novimi ukrepi in omejitvami

Pozdravljeni. V zvezi z novimi ukrepi in omejitvami sporočam:

1.maše so brez navzočnosti vernikov.

2. cerkev bo čez dan odprta (razen med mašo) za posamično molitev ali prejem sv. obhajila.

3. blagoslovljen ogenj bo pri cerkvi od 7. ure naprej. Ko pridete ponj, si nedenite zaščitno masko in upoštevjte razdaljo 1,5 m.

4. blagoslov jedil boste prejeli ob 15. uri po TV SLO 1 (nadškof ALOJZIJ CVIKL), ali TV GOLICA (Martin Golob). Kdor pa želi se lahko z avtom zapelje okrog cerkve, kjer bom pred glavnim vhodom vaša jedila blagoslovil z blagoslovljeno vodo.  Pri tem ostanete v vozilu. Za blagoslov bom "dežural" od 16. do 18. ure pa tudi dopoldne od 11. do 12. ure.

5. Priložnost za posamično obhajilo bo danes in jutri (V. četrtek in petek) po 19. uri, v soboto po 20. uri, na veliko noč od 8. do 9.  ure in od 11. do 12. ure.
Lepo prosim, če lahko te informacije posredujete svojim sokrajanom. Objavljene pa bodo tudi na facebooku. Blagoslovljene praznike vam želim!

Alojz, župnik