Nagovor gospoda župnika, tiha nedelja

Dragi župljani in župljanke!

Pred nami je nova nedelja v času epidemije (pandemije) koronavirusa, 5. postna ali TIHA NEDELJA. Vsi smo živeli v tihem upanju, da se bomo lahko vsaj za praznike videli v cerkvi in jih praznovali kot smo navajeni. Skoraj si nismo mogli predstavljati praznikov brez butar, oljčnih vejic, brez blagoslova jedil, vstajenjske procesije... Nekaj napotkov in pojasnil boste našli že danes pri oznanilih. Prav tako pa tudi nekaj namigov in spodbud za praznovanje tihe nedelje, kakor tudi nekaj "materijala" za otroke - veroučence. Upam, da vam je to za sprostitev ob šolskih obveznostih.

Lep pozdrav vaš župnik Lojze

(1) družinsko molitveno bogoslužje ob nedeljski Božji besedi z dodanim gradivom za posamezna triletja

(2) tedensko gradivo za posamezna triletja v pripravi na veliko noč, po veliki noči pa izbrane katehetske vsebine glede na katehetski načrt;