OBVESTILO O SVETIH MAŠAH v Novi Cerkvi

V Novi Cerkvi bo vsaki dan med tednom ob 19'00, ob zvonenju Angelovega češčenja sv. maša v cerkvi po vašem namenu, ki je na oznanilih. Ker ne morete biti prisotni v cerkvi, se lahko pridružite sv. maši doma s kratko molitvijo (Oče naš, Zdrava Marija, Slava Očetu in dodamo: Božja Mati Marija, prosi za nas, sv. Rok, prosi za nas) ali pa spremljate sv. mašo po radiu Ognjišče ob istem času. Seveda se lahko k molitvi zberete tudi ob drugem, za vas bolj primernem času in tudi s kako drugo molitvijo.

Že to nedeljo, do nadaljnega, ob 10. uri lahko spremljajte prenos svete maše na TVSLO drugem programu iz mariborske stolnice, ki jo bo daroval nadškof metropolit msgr. Alojzij Cvikl.

Domači župnik pa bo ob istem času daroval sv. mašo v župnijski cerkvi po vašem namenu. To bo naznanil tudi zvon iz domače cerkve.

V Gospodu je naša moč!